مدیر مجذوبان نور: از سرنوشت هشت درویش گنابادی محبوس در فشافویه بی‌اطلاع هستیم + صدا

on .

DArgiri golestan97
منبع: رادیو بین‌المللی فرانسه (rfi)

خانواده‌های هشت درویش گنابادی محبوس در زندان فشافویه می‌گویند که از روز هفتم شهریور و از زمان حمله‌ی گارد زندان به درویش‌های متحصن در بند سه این زندان، این افراد به مکان نامعلومی منتقل شدند. دراویش گنابادی محبوس در زندان فشافویه در اعتراض به حبس دراویش زن محبوس در زندان قرچک اقدام به تحصن نموده بودند.

به گزارش پایگاه خبری مجذوبان نور، اکنون خانواده‌های این هشت درویش گنابادی پس از گذشت یک ماه، از وضعیت جسمی و محل نگهداری این زندانیان هیچ خبری ندارند.

اسامی این افراد رضا انتصاری، کسری نوری، محمد شریفی‌مقدم، مهدی اسکندری، حسام معینی‌، مرتضی کنگرلو، امیر نوری و سینا انتصاری هشت درویش گنابادی است که در جریان حمله‌‌ی گارد زندان فشافویه به درویشان زندانی مورد ضرب و جرح قرار گرفته و پس از انتقال از بند، به مکان نامعلومی برده شده‌اند.

به گزارش پایگاه اینترنتی «مجذوبان نور» این هشت درویش که در جریان حادثه‌‌ی گلستان هفتم در روز اول اسفندماه سال گذشته بازداشت شده بودند با حکم بدوی دادگاه انقلاب تهران به ۶۴ سال حبس، ۴۴۴ ضربه شلاق، ۱۲ سال تبعید و ۱۶ سال محرومیت اجتماعی و رسانه‌ای محکوم شده‌اند.

علیرضا روشن مدیر پایگاه خبری مجذوبان نور در گفتگو با بخش فارسی رادیو بین‌المللی فرانسه، درباره نگرانی خانواده‌های دراویش زندانی و بی‌خبری از آنان گزارش می‌دهد.

🎧 فایل صوتی این گفتگو را در اینجا بشنوید:


حضرت آقای حاج دکتر نورعلی تابنده (مجذوبعلیشاه)

دیداری و شنیداری

حقوق / سلامت و جامعه

درس نامه

تماس با ما / پیوند ها